Najnowszy katalog Ikea 2018 nareszcie dostępny!

Najnowszy katalog Ikea 2018 nareszcie dostępny!

20.09.2017

Drukowane katalogi Ikea to jedne z najsłynniejszych, a zarazem najbardziej pożądanych katalogów reklamowych na świecie. Nic dziwnego, skoro oprócz perfekcyjnie wykonanych zdjęć i solidnej porcji inspiracji wnętrzarskich zawierają także mnóstwo praktycznych porad dotyczących urządzania domów i mieszkań.

Premiera polskiej edycji katalogu odbyła się pod koniec sierpnia, zatem wkrótce można spodziewać się go w skrzynce. Ale osoby, które nie chcą czekać lub wolą przeglądać meble w wersji elektronicznej, zapraszamy do obejrzenia katalogu on-linehttp://onlinecatalogue.ikea.com/PL/pl/IKEA_Catalogue/?index

Wersja on-line podzielona została na sekcje: pokój dzienny, jadalnia, kuchnia, sypialnia, łazienka. Dodatkowo wyodrębniono działy z produktami, a także felietonami. Na końcu strony znajdują się ogólne informacje.
W sezonie 2018 projektanci Ikei odważnie łączą kolory i wzory. Katalog zawiera pomysły świeże i ożywcze, a jednocześnie (jak zawsze u tego producenta) niezwykle praktyczne, nawet w przypadku niewielkich  przestrzeni. Łączenie wszystkich produktów z konkretnymi funkcjonalnościami (np. planowanie pokoju dla dwóch osób albo elastyczne dopasowywanie przestrzeni do potrzeb) to niezmiennie jeden z najmocniejszych wyróżników marki Ikea. Jeśli właśnie tego oczekujecie od katalogu na 2018 rok, będziecie zadowoleni.