Jak zamawiać?

Planujesz zakupy w IKEA lecz Twój sklep jest zbyt daleko? Masz niewielkie auto a może po prostu brak Ci czasu?

Przygotuj listę zakupów IKEA a kompletowanie, transport, wniesienie i montaż zostaw nam! Już teraz oferta wygodnych zakupów w IKEA online dostępna także na telefon. Jak złożyć zamówienie? To bardzo proste:


  1. Odwiedź stronę www.ikea.pl
  2. W prawym górnym rogu znajdziesz link “LISTA ZAKUPÓW“.
  3. Zarejestruj się i/lub zaloguj.
  4. Do listy zakupów dodaj symbole oraz ilość zamawianych produktów.
  5. Pamiętaj, aby w swoim profilu umieścić sklep „Warszawa/Targówek” jako Twój preferowany sklep IKEA.

 

Lista zakupów jest już gotowa? Świetnie! Wyślij ją do nas – możesz to zrobić na kilka sposobów:

  1. kliknij przycisk „DRUKUJ” znajdujący się pod skompletowaną listą zakupów na stronie www.ikea.pl. Następnie zapisz wygenerowaną stronę jako dokument PDF i wyślij go w załączniku korzystając z naszego FORMULARZA
  2. kliknij przycisk „E-MAIL” znajdujący się pod skompletowaną listą zakupów. Następnie w polu „Adres odbiorcy/ów” dodaj adres naszej skrzynki zamówień: biuro@meblezikei.pl.
  3. zapisaną w formacie PDF listę zakupów wyślij jako załącznik na adres biuro@meblezikei.pl korzystając z dostępu do poczty online lub klasycznego klienta poczty email.
  4. prześlij na adres biuro@meblezikei.pl listę ośmiocyfrowych kodów produktów znajdujących się tuż pod ceną każdego przedmiotu na stronie www.ikea.pl

Pamietaj aby w korespondencji umieścić informacje teleadresowe: imię i nazwisko, adres dostawy produktów IKEA, numer telefonu kontaktowego. Jeśli masz kłopoty z poprawnym przygotowaniem zamówienia zadzwoń do nas! Pod numerami telefonów 730980990 oraz 731980990 czekają konsultanci, którzy pomogą przygotować Twoje zamowienie IKEA.

powrót następny krok
Wybierz województwo na mapie, kliknij a system pokieruje Twoim zamówieniem

Terminy dostaw

Najbliższy termin dostawy:

2018/11/10

Zamówienia można składać do:

2018/11/09

Dni Godziny Minuty Sekundy
Wolne miejsce w aucie 80%